sobota, 28 sierpnia 2010

z kalendarza


Z kalendarza ...

Dzisiaj w kalendarzu pojawiła się sukienka tylko dla ss za 2 stardollary. Jak wam się podoba? Kupicie ją? Mi nie za bardzo się podoba, ale jakby dobrze dopasować dodatki i ciuszki do niej, to może by wyszła fajna stylizacja. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz