sobota, 28 sierpnia 2010
z kalendarza
Z kalendarza ...
Dzisiaj w kalendarzu pojawiła się sukienka tylko dla ss za 2 stardollary. Jak wam się podoba? Kupicie ją? Mi nie za bardzo się podoba, ale jakby dobrze dopasować dodatki i ciuszki do niej, to może by wyszła fajna stylizacja. :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz