poniedziałek, 2 sierpnia 2010
spoiler
W spoilerach pojawiła się na razie tylko 1 torebka.
Jak myślicie czy to jest zwiastun jakiejś nowej kolekcji?
Moim zdaniem torebka jest ładna, dobrze dopracowana.
Jak tylko pojawi się więcej rzeczy to od razu dam Wam znać :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz