poniedziałek, 2 sierpnia 2010

spoiler

W spoilerach pojawiła się na razie tylko 1 torebka. Jak myślicie czy to jest zwiastun jakiejś nowej kolekcji?
Moim zdaniem torebka jest ładna, dobrze dopracowana.


Jak tylko pojawi się więcej rzeczy to od razu dam Wam znać :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz