czwartek, 26 sierpnia 2010

nowe dot

Piesek w Suite Shop

Od dzisiaj pojawił się nowy Jezz piesek w Suite Shop w cenie 12 sd i jest dostępny dla wszystkich, NSS także. Oto on:

Prawda że słodki? :) Ja już kupiłam, a Wy?

P.S. Osoba której komentarz będzie jako 10 to dostanie 12 sd ja jego zakup. :) EDIT: Wygrywa xXxWeronisia

Darmwa kurtka

Aby ją zdobyć trzeba wziąć udział w konkursie, którego link podałam niżej.
Podoba się wam?


http://img840.imageshack.us/img840/2153/kurtka.png

PS: Zaraz będę losować szczęśliwych komentujących pod każdą notką.
_____________________________________________________________________
Reklama
Cześć jestem xXSoloJoloXx i zapraszam Was na mego bloga ;) Poszukuję redaktorek z doświadczeniem więc zgłoście się u mnie w blogu lub w profilu http://stardolowym-marzeniem.blogspot.com/ Proszę również abyście się dodali do obserwatorów aby móc korzystać z konkursów...W tej chwili trwają konkursy a na blogu pusto mam nadzieje że będziecie aktywni...Pozdrawiam

Nowe kosmetyki DOT już są w Starplazie


Nowe kosmetyki są porozmieszczane na 4 stronach w sklepie DOT. Są oznaczone jako NEW!.
Kupicie coś? Ja nie bo kasy niemam a pozatym drogie są ale podoba mis ie jedna szminka zapraszam na mój bazar

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz