Piesek w Suite Shop
Od dzisiaj pojawił się nowy Jezz piesek w Suite Shop w cenie 12 sd i jest dostępny dla wszystkich, NSS także. Oto on:
Prawda że słodki? :) Ja już kupiłam, a Wy?
P.S. Osoba której komentarz będzie jako 10 to dostanie 12 sd ja jego zakup. :) EDIT: Wygrywa xXxWeronisia
Prawda że słodki? :) Ja już kupiłam, a Wy?
P.S. Osoba której komentarz będzie jako 10 to dostanie 12 sd ja jego zakup. :) EDIT: Wygrywa xXxWeronisia
Darmwa kurtka
Aby ją zdobyć trzeba wziąć udział w konkursie, którego link podałam niżej.
Podoba się wam?
PS: Zaraz będę losować szczęśliwych komentujących pod każdą notką.
_____________________________________________________________________
Reklama
Cześć jestem xXSoloJoloXx i zapraszam Was na mego bloga ;) Poszukuję redaktorek z doświadczeniem więc zgłoście się u mnie w blogu lub w profilu http://stardolowym-marzeniem.blogspot.com/ Proszę również abyście się dodali do obserwatorów aby móc korzystać z konkursów...W tej chwili trwają konkursy a na blogu pusto mam nadzieje że będziecie aktywni...Pozdrawiam
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz