sobota, 14 sierpnia 2010
Nowy sklep Identi Tee już w Starplaza !!!!!!!!!
Ceny są zaskakująco niskie 2-4 sd, mi sie ogromnie podobają mam czapke tą niebieską i szarą.
A wy, kupicie coś?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz