sobota, 14 sierpnia 2010

Nowy sklep Identi Tee już w Starplaza !!!!!!!!!

Ceny są zaskakująco niskie 2-4 sd, mi sie ogromnie podobają mam czapke tą niebieską i szarą. A wy, kupicie coś?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz