środa, 25 sierpnia 2010

hb

Hot Buys x 2

Od dzisiaj można kupić spódniczkę HB's a właściwie 2 i to w 2 różnych cenach.




Sądzę że to jest błąd i wkrótce wycofają jedną z nich, zapewne tą tańszą więc jeśli zamierzacie kupić, to kupcie teraz, póki macie wybór :) W ogóle co o tym myślicie?

EDIT: Spódniczkę za 10 sd już wycofali, dostępna jest tylko za 15. Kto był szybki to kupił.
Zamierzacie ją kupić za 15 sd? (pyt. do osób które jeszcze nie kupiły)



P.S Osoby które się wpiszą w komentarz poniżej do godziny 12:00 wezmą udział w losowaniu 10 sd.


A tak wygląda spódniczka w rzeczywistości:

dziękujemy asiunia088 za zdjęcie


EDIT 2 : Jest kolejny błąd, który wypatrzyła Sami088, otóż jest błąd w nazwie spódniczki za 15 sd.



Jak myślicie, poprawią to? A może z powrotem dadzą za10 bez błędu?nie kupuje ale dla nnie jest nawet łądna ale w realu taka ,,babciowata''

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz