Dzisiaj Admini Stardolla pojechali na całego. Dali nam możliwość kupienia owoców w Starplazie :) Owoce kosztują 2 sd i pokazują się w nowościach! Niezły błąd co?
Sądzę że owoce te miały się pokazać dopiero jutro w kalendarzu. I chyba troszeczku droższe, bo 2 sd to jakoś bardzo tanio :) Co Wy o tym myślicie?
edit:nie ma ich w kalendarzu
edit:nie ma ich w kalendarzu
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz