poniedziałek, 16 sierpnia 2010

wyjaśnienie

hejka ostatnio krąży plotka o tym że konkurs na nagłówek bloga stardoll-i-my był ukartowany.ja w to na początku uwierzyłam ale znalazło sie wyjasnienie Zaczęło się od tego że jakaś osoba która brała udział w naszym konkursie na nagłówek musiała się poczuć dotknięta że nie wygrała i sfabrykowała Gabisi oraz Julitqua wpis do księgi gości...
[kliknij, żeby powiększyć]
lubie gabisie na początku w to uwierzyłam ale nie wieżę żeby ona to zrobiła a poza tym kto by był tak głupi i robił to w ksiedze gosci i to z 3 dni poza tym widać ze to jest przerobione

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz