poniedziałek, 30 sierpnia 2010

LE

LE nadchodzi... :)

W spoilerach ukazały się nowe ciuchy LE...
Jak się wam podobają?ale ta spódniczka w kropki jest ze stardoll tv i kosztuje 7 sd mam ją jest ładna

http://img440.imageshack.us/img440/5289/22414687.png

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz