poniedziałek, 30 sierpnia 2010
LE
LE nadchodzi... :)
W spoilerach ukazały się nowe ciuchy LE...
Jak się wam podobają?ale ta spódniczka w kropki jest ze stardoll tv i kosztuje 7 sd mam ją jest ładna
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz