Czekałam z tym postem bo myślałam że dodadzą kolejne piętra, ale wygląda na to że to już wszystko i więcej nie będzie. Jestem trochę rozczarowana, zazwyczaj były z min. 2 piętra jak nie 3-4.
Napiszcie czy i co kupiliście. Ja kupiłam sobie bluzeczki, buty, 1 torebkę i 2 spódniczki.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz