poniedziałek, 30 sierpnia 2010

LE już w Starplaza

Ubrania z LE pojawiły się już w Starplaza, w tym są 2 rzeczy dla NSS. Stardoll już rozesłał nam reklamę na pocztę.


Czekałam z tym postem bo myślałam że dodadzą kolejne piętra, ale wygląda na to że to już wszystko i więcej nie będzie. Jestem trochę rozczarowana, zazwyczaj były z min. 2 piętra jak nie 3-4.
Napiszcie czy i co kupiliście. Ja kupiłam sobie bluzeczki, buty, 1 torebkę i 2 spódniczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz