sobota, 14 sierpnia 2010

Naszyjnik


Dzisiejsza rzecz z kalendarza to naszyjnik. Mi się podoba, trochę drogi- 4 stardollary- ale i tak go kupię.
Co wy o nim myślicie? Kupujecie go? PS: Naszyjnik pojawia się a apartamencie, nie w salonie piękności.

click to zoom

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz