wtorek, 10 sierpnia 2010
nowy hb
Hot Buys
Przed chwilką do Starplazy wszedł
żakiecik HB's
który kosztuje aż 13 sd. Do nabycia w sklepie
bisou.
Jak Wam się podoba? Uważacie że jest warty swojej ceny?
Czekam na Wasze opinie.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz