wtorek, 10 sierpnia 2010

nowy hb

Hot Buys

Przed chwilką do Starplazy wszedł żakiecik HB's który kosztuje aż 13 sd. Do nabycia w sklepie bisou.


Jak Wam się podoba? Uważacie że jest warty swojej ceny? Czekam na Wasze opinie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz