niedziela, 15 sierpnia 2010

Hmm

Stardoll dziś wyjątkowo dodał nowe ubrania do Starplazy, między innymi to:




Graficy wzorowali się na kolekcji Chanel...


...ale czy nie uważacie że ta zwisająca marynarka wygląda "głupio"? i w dodatku trzeba jeszcze za to płacić 7 sd ( za komplet 17) !!!!

Zobaczcie jak to moim zdaniem beznadzieje wygląda na lalce:


nie bede komentowałą!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz