Hmm
Stardoll dziś wyjątkowo dodał nowe ubrania do Starplazy, między innymi to:
Graficy wzorowali się na kolekcji Chanel...
...ale czy nie uważacie że ta zwisająca marynarka wygląda "głupio"? i w dodatku trzeba jeszcze za to płacić 7 sd ( za komplet 17) !!!!
Zobaczcie jak to moim zdaniem beznadzieje wygląda na lalce:
nie bede komentowałą!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz