poniedziałek, 16 sierpnia 2010

nowe koszulki

Nowa dostawa koszulek w sklepie Identi Tee

Oto one:


Ceny dalej niskie, wzorki lepsze niż ostatnio, ale dalej nie zamierzam nic kupować a Wy jak uważacie?


Niektórzy dobrze zauważyli że wzroki na koszulkach pochodzą z emotikonek z klubów:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz