poniedziałek, 30 sierpnia 2010

spoilery

Spoilery

Jak wam się podobają? Mi strasznie przypadła do gustu bluzeczka z samochodem z Londynu ta z gwiazdkami obie pary spodni i wszytsko :)

http://img153.imageshack.us/img153/3410/spoilery.pnghttp://img844.imageshack.us/img844/3691/spoilerss.png

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz