poniedziałek, 23 sierpnia 2010
kod
hejka zastanawialiście sie czemu nie pisałąm,wyjechałam na 5 dni na kolonie nie mogłam pisać nie uprzedziłąm bo dowiedziałam sie dzien przed wyjazdem dopiero no a teraz coś dla was
Darmowy plakat z Saturdays
Aby go zdobyć wystarczy zapisać się do klubu
TUTAJ
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz