poniedziałek, 2 sierpnia 2010

błąd

Kolejny błąd
Wydaje mi się że to kolejny bląd admina. Dzisiaj przeglądalam marki które są już nie dostępne w starplaza i gdy weszlam w "jcpteen" to.... okazalo się że we wczesniej wspomnianej marce są identyczne spodnie jak w otto ... Spodnie z jcpteen nie są wiele droższe bo kosztują 8 sd a z otto 7 sd ... Co o tym sądzicie ???

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz