czwartek, 26 sierpnia 2010
błąd
błąd dzisiaj weszłam do gabisi9 i chceiałąm zobaczyc jak wyglada na niej niebieski cien z luxe nałożyłam i patrzecie co sie pokazało
troche za mały a wiec wytłumacze malujac niebieskim cieniem pokazywał sie żółty mam nadzieje ze ten bład naprawia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz