poniedziałek, 23 sierpnia 2010
juz można
Już się można zgłaszać na MSW
Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe na Stardoll, powinniście dostać taką wiadomość:
Po zgłoszeniu powinniście dostać taką wiadomość:
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz