poniedziałek, 23 sierpnia 2010

nowa lalka play earn

Figurka

W spoilerach ukazała się nowa figuka z Play & Earn.
Jak wam się podoba? Uzbieraliście już 70 sd? Ja tak, w końcu bo nie dostałam jej wczesniej

click to zoom

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz