sobota, 14 sierpnia 2010
Przed chwilą pojawiły się nowe ubrania z serii
Stardoll TV
, są to 3 sukienki.
Uważam że bardzo gustowne, oprócz tej szarej,
a Wy jak sądzicie?Podobają się Wam?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz