sobota, 14 sierpnia 2010

Przed chwilą pojawiły się nowe ubrania z serii Stardoll TV, są to 3 sukienki.


Uważam że bardzo gustowne, oprócz tej szarej, a Wy jak sądzicie?Podobają się Wam?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz