Spore opóźnienie !!!
Wiem że to żaden news, ale zauważyliście że sklep marki Stylein nadal nie wycofali ze Starplazy? Inne sklepy wycofali na czas lub z parodniowym opóźnieniem, a w przypadku tego sklepu to już cały miesiąc i nadal go nie wycofują!
Co Wy o tym myślicie?
Ja się czuję trochę oszuka

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz