czwartek, 29 lipca 2010

Spore opóźnienie !!!

Spore opóźnienie !!!

Wiem że to żaden news, ale zauważyliście że sklep marki Stylein nadal nie wycofali ze Starplazy? Inne sklepy wycofali na czas lub z parodniowym opóźnieniem, a w przypadku tego sklepu to już cały miesiąc i nadal go nie wycofują!




Co Wy o tym myślicie?
Ja się czuję trochę oszuka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz