piątek, 30 lipca 2010

nowe hb

HB torebka


Dzisiaj w Starplazie pojawił się nowy HB- torebka. Jest ona tylko dla superstars i kosztuje 7 stardollarów.
Jak wam się podoba? Dla mnie jest ładna no i w dodatku tania, na pewno ją kupię.

click to zoom

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz