czwartek, 29 lipca 2010

kosmetyki już są

Kosmetyki L'OCCTANE już są !!

Nie ma jeszcze sklepu, ale kosmetyki już się pojawiły w Starplazie w dziale NOWOŚCI



Ceny są trochę powalające, ale od czasu LUXE dało się jakoś do tego przyzwyczaić. Moim zdaniem te kosmetyki są super. Polecam szczególnie Blush like a Peony (tu chyba jest błąd, ale zachowałam oryginalną pisownie) a także pomadki są super. Lalkę maluje się nie pomadką a pędzelkiem co daje super efekt. Można dzięki temu bardziej precyzyjnie pomalować usta a także użyć efekt "cienia".

A Wy jakie macie odczucia, co myślicie o tych nowych kosmetykach?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz