wtorek, 27 lipca 2010
o mnie
hejka tu wasza lilian567 opowiem wam cos o sobie:
lubie:stardoll,zwierzaki,pisanie,malowanie i projektowanie
nie lubie:kłamstw,antyfanów i wyłudzaczy kont
ulubiony kolor:czarny,niebieski,fioletowy
to na tyle o mnie
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz