wtorek, 27 lipca 2010

o mnie

hejka tu wasza lilian567 opowiem wam cos o sobie:
lubie:stardoll,zwierzaki,pisanie,malowanie i projektowanie
nie lubie:kłamstw,antyfanów i wyłudzaczy kont
ulubiony kolor:czarny,niebieski,fioletowy
to na tyle o mnie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz