czwartek, 29 lipca 2010
darmówka
Darmowy fotel
Aby go dostać wystarczy wziąć udział w konkursie "Wymarzony prezent".
Jak wam się on podoba?
www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=488
* Jeśli ktoś go kiedyś kupił, nie dostanie go teraz. dla mnie ten konkurs jest bardzo fajny można pokazać stardoll co by sie chciało dostać
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz