Nowi użytkownicy stardoll którzy do tej pory byli NSS mieli do swojej dysopozycji tylko 1 pokój który mogli urządzać, ale od dzisiaj stradoll odblokował 1 pokój po lewej i teraz już mają 2 ;))
Moim zdaniem to super, i ci co nie są SS zapewne się cieszą :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz