sobota, 11 września 2010

darmówki

Sukienki z Pięknej i Bestii + darmówki




W Starplazie pojawiły się sukienki z "Pięknej i Bestii"
Niebieska jest po 10 sd , a żółta po 14 sd ?
Kupicie ?
Aby zdobyć darmówki trzeba wejść na stronę:
Następnie zalogować się na stardoll i odczekać momencik aż strona się załaduje, darmówki będą czekać przy apartamencie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz