piątek, 3 września 2010

kolejna dArmowa sukienka

Darmowa sukienka

Aby ją dostać wystarczy wziąć udział w konkursie którego link daję niżej.
Zrobicie ją? Ja tak, ale nie podoba mi się... Jest trochę jak dla starej babci.


http://img818.imageshack.us/img818/1310/sukienkaaaaaa.png

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz