piątek, 3 września 2010
kolejna dArmowa sukienka
Darmowa sukienka
Aby ją dostać wystarczy wziąć udział w konkursie którego link daję niżej.
Zrobicie ją? Ja tak, ale nie podoba mi się... Jest trochę jak dla starej babci.
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz