piątek, 3 września 2010

archvium

Nowe ubrania w Starplaza Archive


Kupicie coś? ja nie, nie widzę nic ciekawego.
A tak w ogóle to jak myślicie, czym Stardoll się sugeruje wybierając dane ubrania do starplaza archive? Ja zawsze myślałam że dają to o co proszą ludzie, aby dali ponownie na sprzedaż, ale patrząc na te ubrania to moja teoria runęła w gruzach bo nie sadzę aby ktoś prosił o takie ubrania :)EDIT: doszły nowe:D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz